פמוטים מעוצבים הם דרך מצוינת להוסיף קצת אלגנטיות לבית שלך. לא רק שהם נראים יפים, אלא גם הופכים את האווירה בבית לנעימה יותר. בדר”כ נדליק נרות בפמוטים אך זה לא הדבר היחיד שאפשר להניח בהם, אפשר גם לשים פרחים, חפצי נוי וכל דבר אחר שאוהבים. ישנם סוגים רבים ושונים של הפמוטים וכולם זמינים באתר. את יכולה לבחור בין חומרים שונים כמו פליז, נחושת, קריסטל, עץ שיש ועוד.. ויש מגוון של צורות גם כן. יש הכל בשביל כולם!

איך תדליקו את האווירה בעזרת פמוטים מעוצבים

הפמוטים יהפכו את ביתך לחם ומזמין כשתדליקי בהם נרות. הם יכולים לשמש גם כדי להגדיר את מצב הרוח לערב רומנטי או ליצור אווירה מושלמת לאירוח אורחים. ישנן דרכים רבות בהן תוכלי להשתמש בפמוטים בביתך, אך חלק מהפופולריות ביותר כוללות:

– יצירת תפאורה אינטימית על ידי הדלקת נרות בחדר השינה או בחדר האמבטיה.

– עיצוב שולחנות עם פמוטים מעוצבים ונרות במסיבות וארוחות ערב ביתיות.

– הדלקת נרות שבת וחג עם פמוט שונה זה מזה.

– לייצר אווירה מאירה בימי הולדת ואירועים מיוחדים אחרים.

נרות ריחניים שדלוקים בפמוטים לא רק יספקו לך אור הם בעיקר יספקו לך אווירה.

פמוטים – מהם מסמלים בפנג שואי

פמוטים מעוצבים הם סמל של עושר ושגשוג בפנג שואי. ניתן למצוא אותם בבתים רבים, מסעדות ומשרדים. המשמעות של הפמוטים פשוטה מאוד: הם מייצגים עמוד אור. עמוד זה הוא ייצוג של השמש הזורחת בבהירות על כדור הארץ ומביאה חום, חיים ושגשוג לכל היצורים החיים. סמל זה מזכיר לאנשים שהם צריכים להיות מרוצים ממה שיש להם ולא לדאוג לגבי מה שאין להם. צורת הפמוט והכיוון בו הוא ממוקם קובעים איזה סוג של אנרגיה הוא מושך. כדי ליצור סביבה ביתית נעימה בפנג שואי, עדיף להניח את הפמוט מול החלון, פמוט המונח מול החלון או לידו יקדם הרמוניה משפחתית, בטיחות ועושר. גם בחירת צבע הנר שידלוק בו משפיעה על זרימת האנרגיה של החלל. אחד הנרות הפופולריים ביותר בפנג שואי הוא נר כתום. הסיבה לכך היא שיש לו השפעה חזקה על אנרגיית הצ’י וכוח החיים שלנו. הצבע הכתום של הנר מביא את אלמנט האש הקשור בחום ויצירתיות. לעומת זאת נר כחול הוא סמל ליסוד מים. הוא משמש לייצוג התכונות הרגשיות והרוחניות של המים. הוא יכול לשמש כדי לעזור לכם ליצור רוגע בבית או בסביבת העבודה שלכם.

איזה פמוט יתאים לאיזה בית

ישנם בתים המעוצבים בהמון בדים ורוך, כמו ספות בד, שטיחים, וילונות וכריות נוי לבתים כאלה בדר”כ נתאים פמוט מעץ. לעומת זאת לבתים בסגנון תעשייתי נתאים פמוט ממתכת או זכוכית, כדי שידברו באותה שפה עם הבית. בתים צבעוניים יוכלו להתקשט עם פמוטי קריסטל צבעוניים, בסגנון בית נקי ומינימליסטי עדיף להשתמש בפמוט בעל צורה אחידה, לא צבעוני מדי ולא מקושט מדי. תוכלו למצוא באתר שלנו את כל סוגי הפמוטים בכל הצבעים והם מתאימים כמעט לכל מדף בבית. 

 

כל מה שרציתם לדעת על נרות ואוירה