נרות ריחניים ומעוצבים

הנרות הריחניים הם חלק חשוב בעיצוב הבית מכיוון שהם יכולים לגרום לחדר להריח ולהראות נהדר. נרות ריחניים הם דרך מצוינת להכניס לביתנו אווירה חמה ואנרגטית. הרבה אנשים רוכשים נרות ריחניים לבתיהם בשביל ליצור אווירה מסבירת פנים ומזמינה. אחרים רוצים להשתמש בהם כדי לגרום לבית להריח כמו משהו ספציפי, כמו וניל, ורדים או קינמון. כיום ישנם נרות רבים המשמשים ליצירת סביבה מרגיעה ונעימה.

כל היתרונות להוסיף נרות ריחניים לעיצוב הבית

ישנם יתרונות רבים לשימוש בנרות בבית כמו הקלה על אנשים לישון טוב יותר, הם יכולים גם לעזור לנו להוריד מתח, ולשפר את מצב הרוח שלנו. הם אמנם לא מספקים כמות משמעותית של אור, אבל הם יכולים להפוך את האווירה בחדר לאינטימית ורומנטית יותר. אולי שמתם לב לנרות בחלק מהמסעדות, אולמי אירועים ובתי מלון שביקרתם בהם? הנרות משמשים בדרך כלל כדי לספק אור וגם אווירה רומנטית. יש כאלו שאפילו משתמשים בהם לארומתרפיה, מדיטציה או יוגה. נרות שבת למשל דולקים ליד שולחן השבת ומשרים אווירה של קודש, אמונה ותקווה. ניתן להדליק נרות ריחניים לפני השינה הם יכולים לעזור לנו להירגע ולישון טוב יותר. נרות וניחוחות הם גם פריט מתנה פופולרי מאוד. למרות שהם בדרך כלל לא נמצאים בראש הרשימה כשמדובר ברשימת המשאלות שלנו, אנחנו נשמח מאוד לקבל אותם כמתנה ולהכניס אווריה מרגיעה הביתה.

טרנדים בעולם הנרות ריחניים

יש מגוון רחב של טרנדים בעולם הנרות והריחות. טרנד אחד שהופך פופולרי יותר הוא השימוש בחומרים טבעיים בנרות. ניתן לראות זאת בעלייתם האחרונה של נרות “מתכלים” או “ברי קיימא” העשויים מסויה, דקל או שעוות דבורים. נרות אלו בטוחים בדרך כלל לסביבה ובריאים יותר לאנשים הסובלים מאלרגיות כרוניות.
טרנד נוסף שקיים כבר שנים אך עדיין חזק הוא השימוש בנרות ליצירת אווירה בחדרים בבית. בעולם המהיר של היום, יכול להיות קשה למצוא זמן ליצור בית שמרגיש כמו בית. ניתן להשתמש עם נרות ריחניים בחדרים שונים בבית כדי ליצור אווירה ולעצוב חדרים. 

נרות בבית

נרות מגיעים בצורות, גדלים, צבעים וריחות רבים ושונים. זה כיף גדול ואפילו מעצים למצוא את הנר שלך עם הריח שלך. במיוחד אם אנחנו הולכים על נרות מעוצבים, אז יש לנו פריט אקססוריז לבית לכל דבר… יש פעמים שהנר כל כך יפה שאנחנו לא רוצים להדליק אותו.. ומזמינים עוד ועוד נרות. מה שבטוח זה שלא יחסרו לנו נרות לכל אירוח ביתי בעתיד. תמיד נחמד להדליק נרות באמצע השולחן, מעוצבים ובניחוח חווייתי.

כללי זהירות שיש לזכור בעת שימוש בנרות. עלינו להניח את הנרות על משטח יציב, להרחיק מהם חפצים דליקים ולא לאפשר לילדים לגעת. אמצעי זהירות אלה יבטיחו שנהנה מהאווירה שלנו בעזרת הנרות.

נשמח שתעקבו אחרינו בעמוד האינסטגרם שלנו, תהיי בקשר 🙂