מפות שולחן

מפות שולחן הן דרך מצוינת להוסיף סטייל לשולחן שלך. הם יכולים לשמש לכל אירוע והם מושלמים להוספת קצת צבע ומרקם לפינת האוכל שלך. רוב המפות הן בצורה מלבנית, אבל את יכולה למצוא אצלינו גם מפות מרובעות. מפות הן טקסטיל הכרחי שהופך כל ארוחה לאירוע חגיגי יותר. חשוב לקחת בחשבון את האירוע שאליו את בוחרת את מפת השולחן החדשה שלך, כי היא תכתיב את האווירה של הארוחה שלכם.

מפת שולחן בפנג שוואי

בפנג שואי, מפות שולחן מסמלות חלק מרכזי בבית וניתן להשתמש בהן להצגת פרחים, פירות או נרות ריחניים דולקים. בפנג שואי יש למפת שולחן כמה משמעויות בהתאם לצבעה. המפה היא סמל של הבית והמשפחה ולכן היא צריכה להיות בצבע המייצג את האנרגיה של המשפחה. למשל, אם אתם חוגגים אירוסים או יום נישואין, מומלץ להשתמש במפת שולחן ורודה כדי ליצור אווירה רומנטית ושמחה. תשתמשו במפה לבנה כשתרצו לשדר טוהר וקדושה כמו ארוחות שבת וחג למשל. מפה אדומה תגביר את השמחה והאושר, האדום מייצג כוח וחיוניות. הצבע הצהוב מסמל אינטליגנציה וחוכמה וזה גם יגביר מאוד את האושר בארוחה. ירוק הוא צבע המסמל צמיחה, התחדשות, שגשוג ומזל טוב! לכן, תמיד טוב לעצב את שולחן האוכל עם מפה ירוקה.

מפות שולחן מיוחדות לעיצוב הבית

מפות שולחן מיוחדות משמשות למטרות עיצוב הבית בבתים רבים. הם משמשים גם במסעדות, בתי קפה ובתי מלון. מפות יכולות להיות עשויות מחומרים שונים כמו כותנה, פוליאסטר, פשתן או קטיפה. על מפות מסוימות יש גם דוגמאות שהופכות אותן לאטרקטיביות יותר ומושכות את העין. ניתן להשתמש במפות למגוון מטרות, כולל הוספת צבע ומרקם לחלל שלך. מפת שולחן היא בדרך כלל בצורת מלבנית, ריבועית או עגולה. יש אנשים שמעדיפים מפת שולחן עם דוגמאות מסוימות עליהם בעוד שאחרים יעדיפו אותם בצבעים או חומרים שונים. מפות שולחן הן דרך מצוינת להוסיף קורטוב של צבע לעיצוב הבית שלך.

מפות שולחן יוקרתיות

מפות יוקרה הן חלק מרכזי בעיצוב הבית היוקרתי. הם מוסיפים שכבה של תחכום לכל שולחן אוכל. הם יכולים לשמש כדי לדייק את הסטייל של הבית שלך. הם גם יכולים להוות כתם צבע וחומר בחלל, שיבלוט משאר החפצים בחדר, ויתן את הטאצץ’ המתאים לביתך. מפת שולחן בהיסטוריה, הייתה סמל לבתי יוקרה. השימוש הראשון הידוע בבדים ככיסויי שולחן היה על ידי הרומאים במאה ה-1 לספירה. השימוש עם מפות שולחן התפשט ברחבי אירופה והפך לנפוץ בצרפת במאה ה-13 כאשר המלך לואי התשיעי קבע שרק בני אצולה יוכלו להגיש את ארוחותיהם על שולחנות מכוסים בבדים.