מפות שולחן

מפות שולחן הן דרך מצוינת להוסיף סטייל לשולחן שלנו. הם יכולים לשמש לכל אירוע והם מושלמים להוספת קצת צבע ומרקם לפינת האוכל שלנו. באתר רוב המפות הן בצורה מלבנית, אבל גם אפשר למצוא מפות מרובעות (אפשר לפנות בוואטסאפ לבירור מידות מדוייקות שיש במלאי ולא נראות באתר). האמת שמפות הן טקסטיל הכרחי שהופך כל ארוחה לאירוע חגיגי יותר. חשוב לקחת בחשבון את האירוע שאליו אנחנו בוחרים את מפת השולחן החדשה שלנו, כי היא בעצם תכתיב את האווירה של הארוחה.

מפת שולחן בפנג שוואי

בפנג שואי, מפות שולחן מסמלות חלק מרכזי בבית וניתן להשתמש בהן להצגת פרחים, פירות או נרות ריחניים דולקים. בפנג שואי יש למפת שולחן כמה משמעויות בהתאם לצבעה. אז קודם כל המפה היא סמל של הבית והמשפחה ולכן היא צריכה להיות בצבע המייצג את האנרגיה של המשפחה. למשל, אם אתם חוגגים אירוסים או יום נישואין, מומלץ להשתמש במפת שולחן ורודה כדי ליצור אווירה רומנטית, שמחה וחגיגית. נשתמש במפה לבנה כשנרצה לשדר טוהר וקדושה כמו ארוחות שבת וחג למשל. מפה אדומה תגביר את השמחה והאושר, האדום מייצג כוח וחיוניות. הצבע הצהוב מסמל אינטליגנציה וחוכמה והיא תגביר מאוד את האושר והתקשורת בארוחה. ירוק הוא צבע המסמל צמיחה, התחדשות, שגשוג ומזל! לכן, תמיד טוב לעצב את שולחן האוכל עם מפה ירוקה.

מפות שולחן מיוחדות לעיצוב הבית

מפות שולחן מיוחדות משמשות למטרות עיצוב הבית בבתים רבים. הן משמשות גם במסעדות, בתי קפה ובתי מלון. מפות יכולות להיות עשויות מחומרים שונים כמו כותנה, פוליאסטר, פשתן או קטיפה. על מפות מסוימות יש גם דוגמאות שהופכות אותן לאטרקטיביות יותר ומושכות את העין. ניתן להשתמש במפות למגוון מטרות, כמו הוספת צבע ומרקם לחלל שלנו, מצע לארוחה, שמירה על הרהיט או הגברת החמימות. מפת שולחן היא בדרך כלל בצורה מלבנית, ריבועית או עגולה. יש אנשים שמעדיפים מפת שולחן עם דוגמאות מסוימות עליהם בעוד שאחרים יעדיפו אותם בצבעים או חומרים שונים. מפות שולחן הן דרך מצוינת להוסיף קורטוב של צבע לעיצוב הבית שלנו.

מפות שולחן יוקרתיות

מפות יוקרה הן חלק מרכזי בעיצוב הבית היוקרתי. הן מוסיפות שכבה של תחכום לכל שולחן אוכל ויכולות לשמש כדי לדייק את הסטייל של הבית שלנו, גם להוות כתם צבע וחומר בחלל, שיבלוט משאר החפצים בחדר, ויתן את הטאצץ’ המתאים לבית.